-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NE 14.8. FC HORKY "B" - FK ZDĚTÍN "B" 8:1

BRANKY: Váňa J. 4x, Váňa D. (z pen.), Rajchrt, Doležal, Mihál

BRANKY HOREK: Čejka 2x, Váňa 2x, Mihál, Jarolím P.

KRNSKO - FC HORKY (ŽÁCI) 4:3 - BRANKY: Poslt, Řezáč, Hába

SO 5. 3. SK ZÁSADA - FC HORKY "B" 7:3 (4:0) (Sekera, Váňa, Mihál)

TESKAHOR CUP - VÝSLEDKY A TABULKY TURNAJE - ..........ZDE

SO 30.1. FC HORKY - SATALICE 3:0 (Cepka 2x, Nádeníček)

SO 6.2. FC HORKY - UHŘÍNĚVES 1:1 (Šimek)

SO 13.2. FC HORKY - VESTEC 11:5 (7:4) (Šimek 4x, Nádeníček 2x, Cepka 2x, Kohout V., Lukáš J.)

NE 21.2. FC HORKY - JÍLOVÉ 9:2 (Šimek 3x, Cepka 2x, Nádeníček 2x, Kohout V., Smidrkal)

25.2. BENÁTKY "B" - FC HORKY 0:7 (Nádeníček 3x, Kohout V., Šimek, Lukáš, Cepka)

27.2. FC HORKY - ŠTĚRBOHOLY 7:5 (Nádeníček 3x, Cepka 2x, Kohout A., Šmidrkal)

SO 5.3.FC HORKY - SLOVAN KUNRATICE 4:3 (0:3)

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ - FC HORKY (stará garda) : SKP MB 4:4

2. kolo poháru: FC HORKY - SK REJŠICE 1 : 4 (1:2)

BRANKY: Cepka - Falta, vlastní, Sameš, Hruška

PŘÁTELSKÝ ZÁPAS ŽÁCI: Bezno - Horky 0:8 (0:4)

BRANKY: Outěřický 3x, Váňa 2x, Šeps, Ferák, Hůlka

SK ZÁSADA - FC HORKY "B" 4:3 (2:1)

BRANKY HOREK: JADRNÝ, SEKERA Z PEN., BAHNÍK

BÉČKO V RÁMCI ZIMNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ SEHRÁLO PŘÁTELSKÝ ZÁPAS S TÝMEM SK ZÁSADA. HNED V 1. MINUTĚ VYUŽIL HRUBKU V OBRANĚ A ZAKONČIL DO PRÁZDNÉ BRÁNY JADRNÝ. POTÉ ZAČAL MÍT DOMÁCÍ TÝM HERNÍ PŘEVAHU ALE VĚTŠINOU ZTROSKOTÁVALI NA VÝBORNĚ CHYTAJÍCÍM BERANOVI, KTERÝ ZLIKVIDOVAL SPOUSTU TUTOVEK A TAKÉ POKUTOVÝ KOP. HNED PO PŮLCE VYROVNAL NEJPRVE SEKERA Z PENALTY NA 2:2 ,V ZÁVĚRU SE PODAŘILO SROVNAT VÝSLEDEK BAHNÍKOVI, ALE NAKONEC TÝM ZÁSADY URVAL VÍTĚZSTVÍ VE SVŮJ PROSPĚCH.

FC HORKY "B" - AKUMA MB 3:2

VÝSLEDKY TURNAJE V UHŘÍNĚVSI

FC HORKY - SK SLOVAN KUNRATICE 4:2 (2:1)

BRANKY HOREK: Zelinka 3x (2x z pen.), Cepka

SESTAVA HOREK: Malík J. - Zahálka, Hucek, Žižka, Cimrman - Petráš, Kohout A., Lukáš, Kohout V.

-Zelinka, Cepka

FC HORKY - TJ VIKTORIA VESTEC 5:0 (1:0)

BRANKY HOREK: Cepka 2x, Štěch 2x, Zahálka

SESTAVA HORKY: Malík J. (45. Beran) - Cimrman (70. Petráš), Štěch, Mrvík, Král - Zahálka, Žižka, Hucek, Kohout V.(45. Lukáš) - Zelenka, Cepka

TJ PRAGA PRAHA - FC HORKY 2:4 (2:1)

BRANKY HOREK: Cepka 3x, Zelinka

25.1. SOKOL NESPEKY (I.A)- FC HORKY 2 : 7 (1:5)

V prvních dvopu zápasech přípravného turnaje se utkali hráči FC Horky s účastníky I.A. Středočeského kraje (SK Nespeky) a I.A třídy Prahy (Uhříněves), která loni spadla z Pražského přeboru. Obě utkání na umělé trávě se vyznačovala velkou bojovností až agresivitou v osobních soubojích.Ale nebyla nouze I o hezké fotbalové kombinační akce na obou stranách. FC Horky představili ve svém středu I nováčky: předstopera Jiřího Štěcha (Ostrá ),Zdeňka Zahálku (SK Slavia Praha),Tomáše Bartáka (Sokol Mnichovice) a Tomáše Baka (Pěčice). S Nespeky se po prvních deseti minutách začali postupně prosazovat svoji kombinační hrou horečtí.Dokázali v prvním poločase vsítit 5 branek a pouze jednu obdržet. V druhém poločase se horečtí I nadále dokázali udržet herní převahu a ještě dvě trefy přidat, zatím co nespečtí pouze jednou brankou korigovali jasný výsledek.

BRANKY HOREK: Cepka 3x,  Zelinka 2x, Zahálka, Barták

SESTAVA HOREK: Malík J. (45. Malík A.) - Král, Štěch, Hucek, Cimrman (45. Bako) - Vízek (45. Kohout V.), Barták, Žižka, Zahálka - Zelinka, Cepka

1. 2. FC ČECHIE UHŘÍNĚVES - FC HORKY 1:2 (1:0)

To ve druhém zápase to byla jiná káva. Domácí  po sestupu z přeboru kompletně přebudovali svůj kádr a pod vedením exsparťanské legendy Ivana Čabaly      okupují v současné době druhé místo soutěže. V zápase si Uhříněves udržovala optickou převahu,ale dokázala pouze do poločasu vsítit jednu branku k přísně   nařízeného pokutového kopu po kontaktu Štěcha s domácím útočníkem. Horečtí si vypracovali pouze dvě možnosti ke vsítění branky, ale ani jednu z nich    neproměnili. Do druhého poločasu provedl trenér Míla Beznoska změny v sestavě a ty pomohly k celkovému obratu v zápase. Nejdříve Martin Mrvík po rohu  dokázal prostřelit hradbu těl před sebou a tím vyrovnat skóre. Nakonec chytrou skrytou střelou zpoza hráče zvrátil vítězství na stranu Horek Libor  Cepka,který si připsal ve dvou zápasech již 4 vstřelené branky. V dalším zápase se horečtí utkají na umělé trávě v Uhříněvsi v neděli 8.2. od 14:00 s dalším  účastníkem I.A. třídy Praga Praha.

BRANKY HOREK: Mrvík, Cepka
 SESTAVA HORKY: Malík J. - Žižka, Mrvík, Štěch, Cimrman - Zahálka, Hucek, Barták (45. Lukáš), Vízek (45. Bako)) - Cepka, Zelinka

TURNAJ MINIŽÁKŮ VE SPORT. HALE V BENÁTKÁCH N/J DNE 18. LEDNA

- VÝSLEDKY ZÁPASŮ HOREK STARŠÍ MINIŽÁCI:

DOBROVICE - FC HORKY 3:0, FC HORKY - LUŠTĚNICE 0:0, FC HORKY STRUHY 0:1

FC HORKY - SPORTING MB 0:1, HRDLOŘEZY - FC HORKY 3:0

SESTAVA: CIMRMAN - ŘEZÁČOVÁ, KOLÍNSKÝ, HON (VYHLÁŠEN NEJLEPŠÍM OBRÁNCEM TURNAJE)

- PALAS, MATTA, BERANOVÁ

- VÝSLEDKY ZÁPASŮ HOREK MLADŠÍ MINIŽÁCI:

D. BOUSOV - FC HORKY 4:0, FC HORKY - SPORTING MB 0:2,

FC HORKY - LUŠTĚNICE 0:2,HORKY - DOBROVICE 0:4, STRUHY - FC HORKY 0:0

SESTAVA: BERANOVÁ (VYHLÁŠENA NEJLEPŠÍM BRANKÁŘEM TURNAJE)

- PALAS, ŠTĚPÁN - ŠTĚPÁN, BERAN

LÉTO 2014 :PŘÁTELSKÝ ZÁPAS -- OBRUBY : FC HORKY "B" 3:5 (0:3)

BRANKY: Váňa 2x, Petráš, Bahník, Šedivý V.

FC HORKY "B" - SK ZÁSADA 3 : 6 (0:2)

BRANKY HOREK: Váňa 2x, Bahník

FC HORKY - PŘEDNÍ KOPANINA 1 : 1 (0:0)

V posledním přípravném utkání si domácí pozvali účastníka pražského přeboru,který se loni umístil v soutěži na 5-tém místě.Hosté získali,po vyrovnané 15-ti minutovce, územní převahu a prověřovali  defenzivní činnost domácího týmu. Byli silnější na míči a kombinovali přesnějí než domácí hráči. Domácí se snažili odpovídat,ale v přechodové fázi vázla kombinace a  ani nakopávání míčů k ničemu nevedlo. Domácí odolávali až do 62  min,kdy hosté vstřelili branku. Odpověděli tak na neúspěšný brejk střídajícího Zelinky,který nastřelil hostujícímu brankáři nohu. Stejný moment byl k vidění I v prvním poločase,ale na druhé straně,kdy se obdobným zákrokem zaskvěl domácí gólman Adam Malík. V poslední půlhodině se však domácí vzchopili a dokázali hosty přehrávat v osobních soubojích I fyzicky. Hosté začali bránit hubené vedení a nakonec se jim to stalo osudným,když v samém závěru Zelinka již dokázal své druhé solo proměnit a stanovil tak konečnou remízu.

SESTAVA:Malík A. -  Král(Berka,)Bucek, Scheufler(Starý),Cimrman, Kohout V., Hrdina, Kohout A., Váňa(Krýda), Vízek(Zelinka),Cepka

30.7. 2014 FC HORKY - SEMILY 2 : 0 (1:0)

Na zkvalitněném horeckém pažitu sehráli domácí další přátelské utkání s týmem ze Semil. Hosté,kterým v minulém soutěžním rčníku unikl postup do divize o jeden bodík, představili ve svém středu hráče ex-ligistu Nesvadbu. Jejich hra byla o neustálem pohybu a důrazu. V obou atributech se jim domácí a to především v prvním poločase, dokázali vyrovnat. Utkání začalo brejkem domácího útočníka Zelinky, který byl záchranářskou brzdou stažen k zemi v
momentě, kdy již sám postupoval na hostujícího gólmana. V mistrovském zápase by následovala červená a hráč by musel pod sprchy. V prvním poločase se hrál velmi atraktivní fotbal. Hosté prokazovali svoji kvalitu a kombinační schopnosti, ale avšak ani domácí nezůstavali pozadu. Akce střídala akci a tak se diváci měli neustále na co dívat. Několik závarů před domácí brankou vyřešil s přehledem gólman Adam Malík. O střed hřiště a kvalitu v podpoře útočné fáze týmu zabezpečoval  Martim Hrdina, který také hlavičkou otevřel skóre zápasu. V poločase tak byli spokojenější domácí. Ve druhém poločase se hosté nehodlali smířit s vývojem skóre a přitlačili domácí před vlastní pokutové území. Ti však odpovědně bránili a využívali každou chvilku k nebezpečným brejkům. Jeden z nich, po akci Patrika Cimrmana dokázal Václav Kohout proměnit a stanovit konečné skóre na 2:0 pro domácí.  V posledním přípravném zápase se na horeckém hřišti představí celek Přední Kopaniny (pražský přebor), který má ve svém středu ex-ligisti Pešíra s Poláčkem. Jistě dobrá pozvánka pro  diváky do ochozů. Hraje se v sobotu 2.8. od 10:15.

BRANKY: Hrdina, Kohout V.
HORKY: Malík A. – Král (Berka),Mrvík, Žižka, Cimrman -  Kohout V., Bucek (Scheufler),  Hrdina,
               Krýda (Vízek) -  Zelinka, Cepka

26. 7. 2014 Slavoj Stará Boleslav - FC Horky nad Jizerou "A" 0:3(0:2)

Horečtí se v dalším přátelském utkání střetli s účastníkem I.B. na jeho hřišti. V sobotním odpoledním vedru se před slušnou návštěvou hrál zejména v prvním poločase velmi dobrý fotbal. Na úzkém hřišti byly vidět kombinace na jeden dotek a ofenzivní snaha obou týmů. Více se dařilo hostům z Horek, kteří se díky dvěma zásahům Cepky ujali zaslouženého vedení. Domádí tak zahrozili z jedné gólové šance,kdy domácí útočník minul již prázdnou branku hostí. O hru hostí se staral ofenzivně naladěný střed zálohy,kde hráli Hrdina s A.Kohoutem.Hosté si svým výkonem vedení za první poločas zasloužili a pokud by dotáhli ještě další šance do zdárného konce,mohlo být jejich vedení vyšší. Ve druhém poločase však navázali na matný výkon z minulého druhého poločasu utkání a vice do hry se dostávali domácí. Ti však hrozili pouze střelami z dálky a nebo po rozích .Paradoxně si však žádnou čistou šanci nevytvořili. Škoda,že v závěru utkání se domácí prezentovali několika nevybíravými zákroky a zkazili tak celkový dojem z utkání. Horečtí však dokázali odpovědět tou nejlepší zbraní a po ideálním centru Zelinky přidal Krýda hlavou třetí branku.

Sestava Horek: Malík A. - Král,Mrvík,Žižka,Jandl Š.(Berka) - Krýda,Hrdina,Kohout A.,Kohout V.(Scheufer) - Zelinka, Cepka

BRANKY: Cepka 2x, Krýda

20. 7. 2014 Slovan Lysá nad Labem - FC Horky "A" 2:3 (0:1)

BRANKY HOREK: Zelinka z pen., Vízek, Žižka

Trenérova vítězná premiéra

K prvnímu přátelskému utkání si pod taktovkou nového trenéra Míly Beznosky pozval horecký tým účastníka I.B třídy Slovan Lysá nad Labem.Horecký tým v sestavě představil několik nových hráčů. V brance nastoupil Adam Malík(FK MB),který již v Horkách působil. Obranu vystužil stoper Martin Mrvík(FK MB), záloze se představil Štěpán Krýda(Benátky)  a v útoku Karel Zelinka(SK Slavia Praha).
Horecký tým si  prvním poločase vytvořil nejen územní převahu,ale I gólové šance do kterých se postupně dostali Libor Cepka,Vášek Kohout a Karel Zelinka.
Nakonec se horečtí museli spokojit s golem z penalty,který jim zajistil poločasové vedení 1:0. Autorem branky byl Karel Zelinka.
Bohužel vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím,kteří skóre otočili  a navíc gólman Adam Malík musel svými zákroky svůj tým podržet I při dalších šancích a prokázat tak svoji kvalitu.
Naštěstí se horečtí dokázali včas probrat, hru vyrovnali a  opět se dostávali do šancí,dvě z nich Vašek Vízek a Honza Žižka dokázali proměnit a stanovili tak konečný výsledek – vítězství 3:2,tedy I úspěšnou premiéru pro nového trenéra.

Sestava: Malík A.,Král,Mrvík,Starý,Berka(Jandl Št.),Váňa(Vízek),Krýda,Žižka,Kohout V.,Cepka a Zelinka

BÉČKO SI NA POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS JARNÍ SEZONY POZVALO TÝM OBRUB. V POHLEDNÉM UTKÁNÍ KDE PADLO SPOUSTU BRANEK HLAVNĚ ZAZÁŘIL DOMÁCÍ VÁŇA, KTERÝ VSTŘELIL 4 BRANKY A NA JEDNU NAHRÁL.

30.3. 2014 FC HORKY "B - OBRUBY 5 : 5 (2:3)

---------------------------------------------------------

23.3. 2014 FC HORKY "B" - CHOTĚTOV "B" 9 : 1 (4:1)

BÉČKO SI V GENERÁLCE ZASTŘÍLELO

BRANKY: 48. a 78. Petráš, 64. a 70. Bahník, 18. Matuna, 28. Veverka, 36. Sekera, 38. Jandl J., 63. Šikal

ŽÁCI ANI VE DRUHÉM PŘÍPRAVNÉM UTKÁNÍ NEDOKÁZALI VSTŘELIT BRANKU

16. 3. 2014 FC HORKY "A" - LYSÁ NAD LABEM 2:1 (1:1)

BRANKY: Kohout V., Cepka

SESTAVA: Malík - Cimrman(75.Váňa), Sedláček, Starý (60.Žižka), Žižka (45. Mareš)-

Váňa(45. Vízek), Lukáš, Mosiurczak, Král -

Kohout V.(83. Hlavička), Cepka

16. 3. 2014 FC HORKY (žáci) - BEZNO 0:3 (0:2)

SESTAVA HOREK : Krejčík - Kotek, Torda, Táborský, Litera -

Pipaš, Váńa, Outěřický, Zeithamlová -

Hába, A. Pospíšil

(Chaloupka, Pivoňka, Šeps, Pospíšil V.)

8. 3. 2014 ZÁSADA "A" - FC HORKY "B" 6 : 5 (3:2)

BRANKY HOREK: 30. 43. 80. Petráš ,50. Jarolím, 65. Batala J.

SESTAVA: Kolbaba - Jadrný, Záveský, Matuna, Babic -

Petráš, Šedivý V., Macoun, Čejka -

(Batala, Šikal, Jandl Š., Varvarinec, Berka)

13. 3. 2014 BENÁTKY "B" - FC HORKY "B" 6:2 (0:1)

BRANKY HOREK: Váňa, Berka

SESTAVA HORKY: Šedivý V.- Veverka, Sekera, Verner, Jandl Š. -

Mareš, Cimrman, Jarolím, Jandl J. -

Berka, Váňa

(Matuna, Bahník, Kolbaba, Babic, Batala, Šikal, Varvarinec)

15. 3. 2014 KOCHÁNKY - FC HORKY "B" 3:3 (0:2)

BRANKY: Jarolím, Petráš, Čejka

SESTAVA: Melíšek (45. Kolbaba) - Jandl Š., Záveský, Verner, Babic -

Veverka, Macoun, Mareš, Jandl J. -

Jarolím, Petráš

(Čejka, Matuna, Jadrný, Šikal, Varvarinec, Berka)

8. 3. 2014 FC HORKY "A" - SKP MB 2:2 (0:1)

BRANKY : Mosiurczak z pen., Král - Zemenčík , (vlastní) Cimrman

SESTAVA: Suchý - Malík J., Bláha, Starý, Cimrman -

Lukáš ,Cepka, Mosiurczak, Král -

Váňa, Kohout

ČLÁNEK Z WEBU SKP zde

-------------------------------------------------------------------

2. 3. 2014 FC HORKY "A" - DLOUHÁ LHOTA "A" 1 : 1 (0:1)

BRANKA HOREK: Kohout V.

SESTAVA HOREK: Suchý - Mareš (45. Bláha), Starý, Sedláček (45. Cimrman), Lukáš -

Prskavec (45. Vízek), Mosiurczak, Žižka, Král -

Cepka, Kohout V.

23. 2. 2014 FC HORKY "A" - STARÁ BOLESLAV 3 : 0 (1:0)

BRANKY : Váňa, Kohout V., Lukáš

SESTAVA : Malík J. (45. Suchý)- Cimrman (45. Mareš), Sedláček, Starý, Lukáš (45. Bláha) -

Váňa (75. Lukáš), Žižka, Mosiurczak, Král (45. Vízek) -

Kohout V., Cepka

14.2. 2014 FC HORKY "A" - KOSMONOSY 5 : 3 (3:1)

BRANKY HOREK: Kohout V. 2x, Cepka, Mosiurczak, Žižka

SESTAVA HOREK: Malík J. - Mareš , Sedláček, Starý (75. Lukáš), Lukáš (45. Cimrman)-

Vízek (45. Bláha), Žižka, Mosiurczak (85. Vízek), Král -

2.2. 2014 -FC HORKY "A" - LUŠTĚNICE "A" 1:3 (0:2)

BRANKY: Mosiurczak

SESTAVA HORKY: Malík A. - Bláha (45.Mareš), Sedláček (45.Lukáš), Starý, Cimrman -

Král, Sekera

- žáci měli o víkendu přípravný dvojzápas, kdy nejprve v sobotu přehráli tým akumy a v neděli podlehli vysoko Krnsku.

2 : 1 (1 : 1)

V dalším př.utkání přijel tým z Doks,který je účastníkem Libereckého krajského přeboru ,po velice bojovném a kvalitním výkonu celého týmu Horky vybojovali vítězství.

5 : 3 (3 : 1)

B tým si pozval SK Zásada ,který je účastníkem 1.B třídy v Libereckém kraji.

Na výsledku 5 : 3 se hatrickem podílel výborně hrající Patrik Cimrman,který zopakoval kvalitní výkon i z ranního zápasu A týmu.

Branky : Cimrman 3x,Veverka,Bahník

Sestava : V.Šedivý -Šedivý F., Záveský, Ježek, Babic-

Verner,Cimrman,Macoun,Bahík-

Čejka,Jarolím

(Veverka,Jadrný,Sekera,Batala,Šikal,Petráš)

KOSOŘICE "B" - FC HORKY "B" 4 : 7 (1:3)

Béčko v prvním přípravném utkání rozstřílelo na hřišti Kosořic místní rezervu.

BRANKY: Sekera 2x, Cimrman 2x, Petráš 2x, Macoun 1x

SESTAVA: Toman - Šedivý F., Záveský, Ježek, Babic -

Petráš, Cimrman, Macoun, Mareš -

Sekera, Čejka

(Jarolím, Jandl, Šikal, Batala)

V dalším př. utkání si Áčko pozvalo tým Akumy. Po nepříznivém poločasovém výsledku (0:1) nakonec zápas ve druhé půli otočilo ve svůj prospěch.

FC HORKY "A" - AKUMA MB 2 : 1 (0:1)

BRANKY: Kohout A., Kohout V.

SESTAVA: Malík J. - Svoboda, Sedláček, Lukáš, Bláha J. -

Kohout V., Mosiurczak, Prskavec, Král -

Kohout A., Vízek

(Sekera, Cimrman, Žižka, Starý, Suchý)

Ve druhém přípravném utkání jsme přehráli účastníka okr. přeboru Nymburska tým Loučeně výsledkem 4:1, kvalitním výkonem se podílel na výsledku Kohout Aleš, který vstřelil hattrick a na jednu branku přihrál

Poslt, Babic

V sobotu odpoledne hrál poslední přípravné utkání i B-tým Horek. Na hřišti Strašnova poslal Horky do vedení Bahník a později mohl přidat další gól Veverka. Toho ale domácí brankář skvěle vychytal. Prakticky už v závěru utkání ale dostali Horky 2 góly a nakonec v generálce na jarní část podlehli Strašnovu 2:1.